Kako prenosi srbijanski Blic, Vučić je nakon finala Zvezda Granda, između ostalog, pričala i o svom izgledu. Pjevačica je bila zamjenski član žirija u takmičenju, a nekoliko njenih kandidata stiglo je do finala.

Komentarišući svoj izgled i gubitak kilograma kazala je: “Smršavila sam 12 i po kilograma. Gladovala sam nažalost. Ljudi koji imaju problem sa štitnom žlijezdom znaju kako to umije da bude mukotrpno, ali probušila sam kašiku, manje porcije sam jela, ovaj proces traje nekih godinu i po dana”.

Otkrila je i čemu je najteže odoljela: “Najteže mi je da odolim hljebu, hljeb je moj otrov, droga. Nisam neki ljubitelj slatkiša”.

Podsjetimo, pjevačica je ranije govorila o svojoj autoimunoj bolesti kazavši da je stanje s kojim se može sasvim dobro živjeti, ali da ima problem da smršavi.

“Ja sam nezadovoljna, isključivo zato što nikako ne mogu da smršavim! Imala sam problem sa štitnom žlijezdom i mislim da je to ustvari uzrok svemu. Ona mi se i deslila zato što nisam bila hrabra ranije. Nisam se oglašavala, nisam pričala u svoje ime, izražavala svoje nezadovoljstvo i sve me sustiglo. Što je najgore od svega, u tom trenutku nisam znala da imam takve probleme. Sada se liječim, imam terapije”, rekla je.

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version