Nakon završetka sezone, Bordo tim i povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine odlučili su krenuti odvojenim putevima, a Menalo je već odabrao narednu stanicu u svojoj karijeri koja je prilično iznenadila domaću sportsku javnost.

Dvadesetdevetogodišnji nogometaš se odlučio za potpuno novi i egzotičan profesionalni izazov. Njegova naredna destinacija bit će daleka Indonezija.

“Nakon perioda provedenog na Koševu, Menalo će svoju karijeru nastaviti u Indoneziji, gdje ga očekuje novi profesionalni izazov”, saopšteno je iz FK Sarajevo.

Menalo je na Koševo stigao kao zvučno pojačanje u januarskom prijelaznom roku, a tokom boravka u glavnom gradu Bosne i Hercegovine ostavio je solidan trag u ekipi.

U dresu FK Sarajevo upisao je ukupno 21 službeni nastup i postigao tri pogotka, dajući svoj doprinos ostvarenim rezultatima ekipe tokom prethodne takmičarske godine.

Iz tima s Koševa su se biranim riječima oprostili od dosadašnjeg ofanzivca, naglasivši njegov profesionalizam:

“FK Sarajevo zahvaljuje Luki na profesionalnom odnosu, radu i zalaganju tokom boravka u bordo dresu te mu želi mnogo sreće i uspjeha u nastavku karijere”, poručili su iz kluba uz objavljenu grafiku s porukom “Hvala i sretno”.

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version