U iskrenom razgovoru za In Magazin osvrnuo se i na saradnju sa regionalnom zvijezdom Senidah, otkrivši zanimljive detalje nastanka njihovog dueta, ali i progovorio o tome koliko je romantičan u stvarnom životu u odnosu na emocije koje prenosi kroz svoje pjesme.

“Definitivno imam sličnosti s tim likom na bini, ali ne bih rekao da je to ista osoba. To je ipak neka moja stage persona, jedan ekstrovert, prilično onako lud frajko. Privatno sam mnogo više introvert, mnogo sam zatvoren, što mi je malo krivo. Pokušavam se i ja nekako otvoriti, pokušavam biti više socijalan, što mi nekad pođe za rukom, ali više puta mi ne pođe. Volim svoj mir”, istakao je.

Šoše se potom osvrnuo na duet sa Senidah te otkrio kako je dugo čekao njen odgovor.

“Mi kad smo njoj poslali tu pjesmu, kraljica mjesec dana nije vidjela poruku. Bila je usred turneje i ništa, mi smo promijenili cijelu strategiju i rekli: hajmo raditi solo pjesmu. Ja snimim solo pjesmu, mi bukiramo spot. Mislim da je snimanje spota bilo u četvrtak, kad kraljica odgovara u ponedjeljak. Javlja se: ‘Hello, hello, kako ste, dečki, pošaljite da čujem pjesmu.’ Mi joj pošaljemo, a ona odgovori za pet-šest minuta: ‘Oh my God, ovo je odlično, ajmo snimati'”, naveo je.

Srca mnogobrojnih obožavateljica Adi je osvojio moćnim baladama, a sada je otkrio da li je i privatno romantičan.

“Možda sam malo u pjesmama romantičniji nego privatno. Imam svoje trenutke kad sam onako slatkica, ali generalno i tu ima prostora za napredak i radit ćemo na tome”, dodao je.

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version