Naime, Selimović je podijelio snimak plovidbe na turističkoj lađi gdje je zasvirao gitaru i zajedno s Varešanovićem zapjevao refren nove pjesme.

“Ko sad ljubi moje janje, dabogda mu bilo zadnje. Bolje umrijeti tog istog trena nego živjeti od uspomena”, glasi refren pjesme.

Mirza Selimović je u opisu objave dodao da se nešto posebno sprema.

“Nešto posebno se sprema, a mi vam otkrivamo samo mali djelić naše zajedničke priče. Naš duet stiže ubrzo. Vaši Mirza i Hari Mata Hari”, napisao je Selimović.

Objava je naišla na brojne reakcije i podršku, a fanovi su u komentarima izrazili veliko oduševljenje najavom dueta. Mnogi su poručili da s nestrpljenjem očekuju izlazak pjesme, uvjereni da će saradnja donijeti jedan od zapaženijih muzičkih projekata ove godine.

“Jao, koji moćan spoj”, “Obećava. Bravo”, “Ovo će biti hit i to kakav. Bravo dječaci, samo naprijed”, “Oh, kakav duet. Jedva čekam da čujem pjesmu. Bit će nešto naj. Kakvi kraljevi”,” E, ovo se čeka”, bili su samo neki od komentara.

Inače, Selimović i Varešanović zajedno su nastupali u Srebreniku, gdje su otpjevali pjesmu “Otkad tebe nema”, a Mirza Selimović je i ranije izvodio pjesme bh. muzičara, kako u takmičenju “Zvezde granda”, tako i na svojim nastupima.

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version